Ar kūdikiui reikia lašų į nosį, jei naudojate nosies aspiratorių?

Ar reikia papildomai naudoti kūdikiams lašus į nosį, jei, pavyzdžiui, naudojate nosies aspiratorių, norėdami išvalyti gleives iš jo nosytės? Šeimos gydytojas I.Klulishov atsako į tėvų dažniausiai užduodamus klausimus.

 

Kai vakui yra užgulta nosis, jis blogiau miega, valgo, tampa nervingas, tai turi įtakos vaiko raidai. Dėl šių priežasčių būtina išvalyti nosies gleives. Kartais tai nėra lengva, ypač, jei gleivės tirštos. Tokiu atveju galite naudoti nosies aspiratorių. Ne visi tėvai jį naudoja, nes baiminasi, kad vaikas vėliau neišmoks pats išsipūsti nosies.

Tačiau baimintis nereikia, nosies aspiratorius yra patogus, padeda patogiai išvalyti gleives, kai kūdikis to dar padaryti negali.

Medikai rekomenduoja naudoti nosies aspiratorių, kai gleivės yra tirštos, dėl šios priežasties gali išsivystyti bronchitas ar vidinės ausies uždegimas. Gydytojo aiškinimu, valant nosies gleives aspiratoriumi, prieš tai praplovus jas švelniu druskingu vandeniu, galbūt nereikės vartoti nosies lašų. Labai svarbu, iš kokios medžiagos pagamintas nosies aspiracijos antgalis. Silikoninis nosies aspiratoriaus antgalis vaikui yra daug malonesnis, tėvams naudoti lengviau.

Specialistas rekomenuoja naudoti tik sertifikuotus nosies aspiratorius, nes jie yra išbandyti ir nedirgina kūdikio odos.

Mamai ir kūdikiui siūlomas sertifikuotas „Maria Clean Nose“ nosies aspiratorius:

  • Aspiratoriaus antgalis pagamintas iš sertifikuotos medžiagos – silikono, kuris ypač švelniai veikia odą ir nesukelia alergijų.
  • „Maria Clean Nose“  aspiratorius veikia, pakeitus baterijas. Maksimalus efektyvumas pasiekiamas naudojant VARTAA 2AА baterijas.
  • Komplekte yra 2 silikoniniai antgaliai. Tinka ne tik kūdikiams, bet ir vaikams bei suaugusiems.
  • Nosies aspiratorius veikia tyliai. Mažylis gali jį paimti ir stebėti, kad nebijotų nosies gleivių pašalinimo.
  • Aspiratorius turi nuimamą silikoninį antgalį ir gleivių indą.
  • Jums tiesiog reikia nuplauti, nusausinti ir aspiratorių galima vėl naudoti.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą